Turniej Mikołajkowy Bielsko-Biała 2013
Kategoria imprezy: europejska
Kraj: Polska
Miejscowość: Bielsko Biała
W dniach 30.11-1.12 odbył się w Bielsko-Białej Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy.
Organizatorzy gościli ponad 100 zawodniczek z pięciu krajów –Polski, Ukrainy, Niemiec, Włoch oraz Bośni i Hercegowiny, reprezentujących dwadzieścia różnych klubów.

Nie mogło na nim zabraknąć reprezentacji z Gdyni. Na turniej pojechały cztery zawodniczki klubu UKS JANTAR GDYNIA-Natalia Wiśniewska, Ada Gudel, Natalia Krzyżanowska, które startowały w klasie II, oraz Paulina Mikuła startująca w kategorii juniorki.

W poszczególnych układach nasze zawodniczki spisały się następująco:

Natalia Wiśniewska 1 miejsce w maczugach, 4 miejsce w układzie z obręczą
Ada Gudel 4 miejsce w maczugach, 5 miejsce w obręczy
Natalia Krzyżanowska 8 miejsce w maczugach, 10 miejsce w piłce

Paulina Mikuła zdobyła złoto w wieloboju!!! Zawodniczki klasy junior startowały w trzech układach. Paulina w układzie z obręczą była pierwsza, w układzie z maczugami również pierwsza, w układzie z piłką zajęła trzecie miejsce.

Wszystkie zawodniczki klubu UKS JANTAR są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni. Gratulacje dla trenerek-Hanny Narloch, Agnieszki Walczyk oraz p.choreograf Barbary Pituch.
Galeria:
Zawodniczki:
imię i nazwisko opis osiągnięcia miejsce
Paulina Mikuła wielobój (1m obręcz, 1m maczugi, 3m piłka) 1
Ada Gudel wielobój (4m maczugi, 5m obręcz) 5