Grand Prix Polski Juniorek i Seniorek Olesno 2014
Kategoria imprezy: krajowa
Kraj: Polska
Miejscowość: Olesno
Druga tegoroczna edycja Grand Prix Polski 2014 w gimnastyce artystycznej kl. I i mistrzowskiej odbyła się w Oleśnie w dniach 14-15 czerwca. W turnieju wzięło udział 45 zawodniczek z 14 klubów z całej Polski.

W kategorii seniorek złoto w wieloboju zdobyła tegoroczna maturzystka Marta Jasińska. Marta zdobyła również 3 złote medale w układach: z piłką, obręczą i maczugami. Brązowy medal w wieloboju zdobyła kolejna zawodniczka UKS JANTAR Gdynia- Angelika Rywalska. Do kolekcji przywiozła również 3 kolejne brązowe medale zdobyte w układach z: piłką, obręczą i wstążką. Ich klubowa koleżanka Malwina Kozłowska wywalczyła złoto w układzie ze wstążką. Niestety z powodu kontuzji została wycofana z zawodów po dwóch układach.

W kategorii juniorek w wieloboju Paulina Mikuła zajęła 12m, natomiast Angelika Kobylińska 25m.

Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerkom Hannie Narloch, Agnieszce Walczyk i choreograf Barbarze Pituch.
Galeria:
Zawodniczki:
imię i nazwisko opis osiągnięcia miejsce
Marta Jasińska 1m obręcz,piłka,maczugi 1
Malwina Kozłowska 1m wstążka, wieloboju nie ukończyła (kontuzja) 0