Ogólnopolskie Otwarte Zawody UKS-ów Szczecin 2014
Kategoria imprezy: krajowa
Kraj: Polska
Miejscowość: Szczecin
IX Ogólnopolskie Otwarte Zawody UKS-ów odbyły się w dniach 27-28.09 w Szczecinie. Organizatorem był klub UKS BŁĘKITNA Szczecin. W zawodach wzięły udział zawodniczki 124 zawodniczki z 15 klubów całej Polski, startowały w pięciu kategoriach wiekowych od 7 latek do juniorek.

Nasze zawodniczki spisały się wspaniale. Zdobyły w sumie 6 medali: 1 złoty, 3 srebrne, 2 brązowe.

Ada Budnik startująca w roczniku 2005 zajęła 1 miejsce w wieloboju. W finale układu z obręczą zdobyła srebrny medal.

Wiktoria Wójtowicz (kat.młodzik) zajęła 6 miejsce w wieloboju, ale udało jej się wywalczyć brązowy medal w finale z piłką. Ala Leonik uplasowała się na 9 miejscu w wieloboju.

W kat. juniorek młodszych Natalia Wiśniewska zajęła 2 miejsce w wieloboju, natomiast Paulina Kaczor uplasowała się na 6 miejscu. Natalia w finale ze wstążką zdobyła srebrny medal, Paulina była 6.
Malwina Brzezińska startująca jako trzecia zawodniczka z klubu w tej kategorii wiekowej nie była klasyfikowana, choć noty, które otrzymała uplasowałyby ją na 16 pozycji. Według obowiązujących zasad zajęła 26 miejsce.

Juniorka-Julia Wiśniewska zajęła 4 miejsce w wieloboju, w finale z maczugami sięgnęła po brązowy medal. Paulina Mikuła zajęła 5 miejsce w wieloboju, w finale była 7.

Dziękujemy Trenerkom za przygotowanie zawodniczek do zawodów.

Zawody odbyły się w SP55
ul.Orawska 1, Szczecin