Mikołajkowy Turniej Młodości Gdynia 2015
Data zakończenia: 2015-12-06
Kategoria imprezy: krajowa
Kraj: Polska
Miejscowość: Gdynia
W kl. III srebrny medal w wieloboju zdobyła Ada Budnik. Ada uplasowała się również na 2 miejscu w układach z piłką oraz ze skakanką. Brawo Ada! Julia Piechocka zajęła 25miejsce. Były to jej pierwsze zawody w życiu. Życzymy Julce wytrwałości w trenowaniu.

W kl.II tuż za podium w wieloboju, na czwartym miejscu uplasowała się Victoria Kozłowska. Victorii udało się natomiast wywalczyć srebrny medal w układzie z maczugami. Poza tym zajęła: 6m układ taneczny,8m układ z piłką. Gratulacje :) Wiktoria Wójtowicz zajęła 8m w wieloboju. W układzie z piłką była 7.

Pozostałe zawodniczki uzyskały następujące wyniki:

9m Ola Gorlikowska

10m Ola Klajda

15m Kornelia Pietras

16m Natalia Lidzbarska

26m Ada Bogaczyk

Gratulujemy zawodniczkom udanych startów. Dziękujemy również starszym zawodniczkom Jantara (Asi, Zuzi, Angeli, Julii, Malwinie, Angeli), które pomogły przygotować startujące do zawodów.