UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski, 2 zawodniczki z Jantara

Data publikacji: 2013-11-22

 

W dniach 18-22.11.2013 r. odbyło się w Rumi zgrupowanie Kadry Narodowej Polski w gimnastyce artystycznej. PZG powołał Kadrowiczki na zgrupowanie kadry juniorek, w którym bierze udział trenerka z Rosji Pani Marina Ignatieva.
Na zgrupowanie PZG powołał pięć zawodniczek z Polski w tym z naszego klubu Julię Wiśniewską. Zawodniczki przygotowują się do Mistrzostw Europy Juniorek w Baku, które odbędą się w przyszłym roku.
Poza indywidualistkami, powołano szeroko skład zawodniczek startujących w układach zbiorowych w tym z naszego klubu Zuzanne Klajman, która również przygotowuje się do ME w Baku.

       W dniach 18-22.11.2013 r. odbyło się w Rumi zgrupowanie Kadry Narodowej Polski w gimnastyce artystycznej. PZG powołał 5 zawodniczek na zgrupowanie kadry juniorek, w którym bierze udział trenerka z Rosji Pani Marina Ignatieva. Z naszego klubu powołonie otrzymała Julia Wiśniewska. Zawodniczki przygotowują się do Mistrzostw Europy Juniorek w Baku, które odbędą się w przyszłym roku.
Poza indywidualistkami, powołano szeroko skład zawodniczek startujących w układach zbiorowych w tym z naszego klubu Zuzanne Klajman, która również przygotowuje się do ME w Baku.

 

 

 

film ze zgrupowania

powrót do listy aktualności