UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Data publikacji: 2016-03-21
Zakończył się Międzynarodowy Turniej Wiosny w Szczecinie. W zawodach brały udział gimnastyczki z Włoch, Łotwy, Niemiec oraz z Polski. W kat. seniorek Julia Wiśniewska zdobyła srebrny medal w wieloboju. To bardzo udany start Julii,  do złota zabraklo jej 0.6 pkt. W poszczególnych układach uzyskała noty: 16.05 maczugi, 15.8 pilka, 15.15 wstążka,14.02 obręcz. Brawo! W kat. juniorek Natalia Wiśniewska wywalczyła srebrny medal. Po (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-03-16
  W najbliższy weekend nasze zawodniczki wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Wiosny. do Szczecina pojadą: Kinga Kaczor- I kategoria Adrianna Budnik- II kategoria Paulina Kaczor, Victoria Kozłowska- IV kategoria  skład Reprezentacji Polski:  juniorki:   Natalia Wiśniewska  Natalia Kulig  Weronika Berniak  Wiktoria Mielec  seniorki:  Julia Wiśniewska  Julia (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-03-14
Reprezentacja Polski w kat. juniorek na zawodach APHRODITE CUP w Grecji zajęła drużynowo 9 miejsce :) Nasze zawodniczki klubowe spisały się następująco: kategoria seniorek Julia Wiśniewska: 14,6 pkt maczugi, 12 pkt wstążka, 12,6 pkt piłka, 12,1 obręcz kategoria juniorek Natalia Wiśniewska: 13,25 skakanka, 11,7 obręcz. Gratulacje dla całej Reprezentacji Polski! czytaj więcej
Data publikacji: 2016-03-13
  Wspaniałe wiadomości z Turnieju Mokotowska Wiosna!  Ada Budnik okazała się bezkonkurencyjna i sięgnęła pewnie po złoty medal w wieloboju. Gratulacje! Za nowy układ ze skakanką otrzymała 12.5 punktów. Oby tak dalej! Pozostałe zawodniczki również spisały się świetnie.   Ada Bogaczyk uplasowała się tuż za podium na miejscu 4.  5 m. w wieloboju zajęła Natalia Lidzbarska. 5 m. zajęła również Julia (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-03-09
W najbliższy weeken nasze zawodniczki wezmą udział w warszawskim Turnieju gimnastyki artystycznej "Mokotowska Wiosna". Zawody odbędą się w sobotę, 12 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 85, ul Narbutta 14 w Warszawie.  Zawodniczki UKS Jantar Gdynia wystartują w następujących kategoriach: kategoria I- Jagoda Łągiewczyk   kategoria II- Julia Król                 kategoria (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-03-08
W najbliższy weekend nasze 2 zawodniczki: Julia i Natalia Wiśniewskie wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju APHRODITE CUP w Grecji.  transmisja on-line program startów lista (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-03-07
  Zakończyły się dwudniowe zawody I edycji Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej. Nasze zawodniczki spisały się bardzo dobrze.  Julia Wiśniewska w kat. seniorek zajęła 2 miejsce w wieloboju. W poszczególnych układach osiągnęła  następujące wyniki: 2m piłka, 2m maczugi, 3m obręcz, 4m wstążka. Natalia Wiśniewska w kat. juniorek zajęła 3m w wieloboju. Jeszcze dwa razy stawała na trzecim stopniu podium: w układach z piłką (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-02-22
W najbliższy weekend w Szkole Sportowej w Gdyni odbędzie się I edycja Pucharu Polski juniorek i seniorek w gimnastyce artystycznej. W zawodach wezmą udział zawodniczki Kadry Polski Juniorek i Seniorek. Dodatkowo, zgodnie z regulaminem PZG każdy klub ma prawo zgłosić również po jednej zawodniczce spoza kadry zarówno w kategorii juniorek jak i seniorek. Ogólnie zgłoszone są  24 juniorki oraz 13 seniorek. Klub UKS Jantar (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-02-15
  W dniach 15-27.02 odbędzie się w naszej szkole stacjonarne zgrupowanie sportowe dla zawodniczek UKS Jantar Gdynia. Zawodniczki będą brały udział w codziennych treningach, zajęciach klasyki. Adekwatnie do wieku będą odbywały się również zajęcia taneczne oraz aerobik sportowy. Zawodniczki SMS, nabór t.Agnieszki Walczyk, oraz nabór t.Joanny Mitrosz (4 dni) będą miały zapewnione obiady w szkole. Opłata za luty pozostaje (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-02-14
W dniach 11-14.02 odbyły się w Estonii zawody w gimnastyce artystycznej Miss Valentine Cup. Startowały w nich dwie nasze zawodniczki: W kategorii juniorek - Natalia Wiśniewska, w kategorii seniorek - Julia Wiśniewska Natalia zajęła 5m w wieloboju. Wywalczyła również start w dwóch finałach (obręcz i skakanka) gdzie dwukrotnie uplasowała się na 6 miejscu. Fantastyczne  rozpoczecie sezonu. Julia zajęła 28 m w (...) czytaj więcej