Turniej Międzynarodowy RONDO KUP 2013
Kategoria imprezy: europejska
Kraj: Chorwacja
Miejscowość: Osijek
Gimnastyczki artystyczne UKS Jantar z sukcesami rywalizowały w Rondo Kup w Chorwacji. W Osijeku, w konfrontacji z rywalkami z siedmiu państw, na najwyższym stopniu podium stanęły: Natalia Wiśniewska (juniorki młodsze) i Julia Wiśniewska (juniorki).

W Osijeku dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawała Natalia Wiśniewska. Reprezentantka UKS Jantar była najlepsza wśród juniorek młodszych w układach z obręczą i maczugami.

Tę drugą konkurencję gdynianki wygrały dubletem, gdyż druga była Martyna Truszkowska. Ponadto ta gimnastyczka wywalczyła 3. miejsce w ćwiczeniach z piłką.

W kategorii juniorek dwoma złotymi medalami zapisała się Julia Wiśniewska. Zawodniczka Jantara nie miała sobie równych w układach z obręczą i maczugami.

Najczęściej na podium z gdyńskiej ekipy wchodziła Malwina Kozłowska. Seniorka Jantara trzykrotnie zdobyła srebro w finałach z poszczególnymi przyborami (obręcz, piłka, wstążka), a w wieloboju uplasowała się na 3. miejscu.

Gratulujemy!

źródło trojmiasto.pl
Galeria:
Zawodniczki:
imię i nazwisko opis osiągnięcia miejsce
Malwina Kozłowska wielobój (2m obręcz,2m piłka, 2m wstążka) 3
Martyna Truszkowska wielobój (3m piłka,2m maczugi) 4